Otwarcie Walsh Whiskey Distillery

The Irishman to znakomita, znana na całym świecie irlandzka whiskey dostępna w firmie Regionalne Flaszki już od jakiegoś czasu. W tym roku rodzina Walsh, która jest właścicielem tej marki, po latach projektowania, planowania i budowy uruchomiła swoją własną destylarnię. W sercu Irlandii – w przepięknie zielonym okręgu Carlow, stworzyli miejsce ze swoich marzeń.

21 czerwca br. nastąpiło uroczyste otwarcie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się dystrybutorzy z całego świata, przedstawiciele stowarzyszeń whisky i lokalnych władz oraz grono przyjaciół i rodziny. Przy przepięknej pogodzie, ponad 350 zebranych osób było świadkami tworzenia się nowej historii w gorzelniczym przemyśle Irlandii.

Oczywiście Regionalne Flaszki, jako oficjalny dystrybutor firmy Walsh w Polsce, również zostało zaproszone do wspólnego świętowania. Były przemówienia, muzyka na żywo, przepyszne jedzenie, zwiedzanie destylarni- podzielone przez wzgląd na dużą liczbę gości na specjalne tury. Musimy przyznać, że organizacja eventu, a przede wszystkim sama destylarnia zrobiła na nas ogromne wrażenie. Od pierwszego momentu można było poczuć, że mamy do czynienia z najwyższej klasy profesjonalizmem.

Destylarnia nie tylko spełnia najnowsze i najwyższe standardy jakości produkcji, ale dodatkowo jest cudnie wkomponowana w otaczający ją krajobraz – takie małe dzieło sztuki.

Moc produkcyjna to 8 mln butelek i na pewno jakaś część z nich już za parę lat znajdzie się na półkach salonów Regionalne Flaszki. A dziś i my i Państwo możemy się cieszyć aktualnymi edycjami The Irishman i Writers Tears