Kuchnia Otwarta to restauracja codzienna

Kuchnia Otwarta to nowy koncept gastronomiczny, dla którego stworzyliśmy własne określenie comfort dining.
Comfort dining to doświadczenie kulinarne na poziomie fine dining w przyjaznej cenie i w swobodnej rodzinnej atmosferze sąsiedzkiej restauracji.

Jesteśmy lokalem sąsiedzkim, którego celem są silne, przyjacielskie relacje z mieszkańcami Wilanowa i okolicy. Kierunek kuchni: polska kuchnia modernistyczna – według autorskiej wizji naszego Szefa Kuchni Michała Molendy. W naszej kuchni opieramy się na sezonowych produktach od lokalnych polskich dostawców.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości kolejną fazą naszego rozwoju jest poszerzenie selekcji win i szampanów – w ofercie mamy wybór ok. 50 win z różnych regionów Świata – oraz nową formułę sprzedaży Wino Otwarte.

Ta formuła oparta jest na opłacie degustacyjnej doliczanej do półkowej ceny butelki. Cena ta nie odbiega znacząco od ceny w salonach winiarskich importera win Firmy Regionalne Flaszki.
Koncept Wino Otwarte pozwala naszym gościom spróbować win z najlepszych winnic na świecie w bardzo przystępnych cenach. Dodatkiem do rozbudowanej oferty win jest specjalnie skomponowane ‘ polskie tapas ‘ menu. Dzięki takiej formie nasi goście mogą w niezobowiązującej sąsiedzkiej atmosferze spędzić miło czas przy dobrym winie i przekąskach.

W ofercie Kuchni Otwartej możemy znaleźć wina od znakomitych producentów winiarskich takich jak: Maison Albert Bichot, De Stefani, Castellare Di Castellina, Bastianich, Caparzo, Brunel de la Gardine, Speri, Kleine Zalze, Tabali, Pascual Toso.